MSA mini

“MSA mini” entegre nem sensörü ve Andoid işletim sistemi ile tüm cilt analizini başka hiçbir cihaza bağımlı kalmadan yapar.  Son derece hızlı, kullanımı kolay ve zahmetsiz görüntü analiz prosedürü ile size sadece sonuçları görüntülemek ve satışınızı tamamlamak kalır.

MSA mini, dilerseniz cep telefonları için tasarlanmış mini yazılımı ile kablosuz olarak ya da QR-Code teknolojisi ile sonuçları daha ayrıntılı görüntüleme olanağı sunar.

 • Android 4.4.4 KitKat İşletim Sistemi
  Tablet veya bilgisayara ihtiyaç duymadan tüm analiz adımlarını cihazın kendi ekranı üzerinden tamamlayabilirsiniz.
 • Entegre Nem Sensörü
  MSA mini cilt analizi esnasında prob ucunda bulunan sensörler ile nem analizini de yaparak hem sarf malzeme hem de zaman tasarrufu sağlar.
 • Roller Magnifikasyon
  Bu özellik sayesinde hiçbir lens değişitirmeye gerek kalmadan x50- x120 magnifikasyon ayarı bir düğme ile yapılır. Saç analizi için opsiyonel lens almanıza gerek kalmaz.
 • 4″ Dokunmatik TFT LCD Ekran
  Son derece geniş ve ayrıntılı sunumlar alabileceğiniz dokunmatik özellikli ekranı ile analizlerinizi benzersiz bir şekle dönüştürür.
 • BeautyChecker Uygulama
  Akıllı telefonunuza yüklenecek olan uygulama sayesinde ayrıntılı sonuç ve analiz resimlerini wifi yada QR-Code bağlantısı ile telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz.