Biz Kimiz?

2010 yılında kurulmuş olan Firmasist LTD. ŞTİ. ,  cilt analiz cihazları ve saç analiz cihazları üretiminde lider Güney Kore merkezli  “True Systems “markasının “Türkiye ve Ortadoğu Distribütörlüğü“nü üstlenmiştir.

Firmasist Ltd. Şti.  inovatif  cilt analiz ve saç analiz cihazı modelleri ile   dermokozmetik markalar , eczaneler, klinikler, kozmetik mağaza zincirleri için çözüm ortağı görevini devam ettirmektedir.

Türkiye’de ilk kablosuz, taşınabilir, android ve Ios tabanlı işletim sistemleri ile tam uyumlu  cilt analiz ve saç analiz cihazlarını sunan Firmasist Ltd. Şti, sektörde teknolojiyi en yakından takip eden ve müşterilerine sunan çözüm ortağı olma hedefini gerçekleştirmiştir.

Türkiye’de faaliyet gösteren  uluslararası markalar ve yerli sermayeli dağıtıcıların, eczanelerin, güzellik merkezleri ve estetik  kliniklerin cilt ve saç analiz cihazı ihtiyaçlarına kalıcı ve etkin çözümler üreten firmamız, sürekli ilerleyen ve yenilenen analiz teknolojileri ile kozmetik ve dermakozmetik satışlarına etkili bir destek sağlamaktadır.

Müşteri Portföyümüz

Kozmetik Mağaza Zincirleri

40%

Markalar

30%

Eczaneler

20%

Klinikler

10%

Cilt ve Saç Analiz Cihazının Faydası Nedir?

Kozmetik Mağazalar
Kozmetik Markalar
Eczaneler
Klinikler